טלפון: 072-3952350
דוא"ל: info@offshore-banking.co.il

מעוניין בפרטים נוספים?
מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם:חדשות ועדכונים

רישום חברות במלטה- יתרון הפורקס

חדשות ועדכונים >>

אנשי עסקים וחברות רבות שמבצעים פעילות עסקית עם חברות באירופה או עם חברות בחו"ל, מכירות הייטב את המכשולים העומדים בפני חברה ישראלית לחדור לשווקים גדולים שכאלה, לכן רבים מקימים חברת אופשור באירופה.

הבחירה הנוחה והמוכרת לכולם היא כמובן קפריסין שמציעה מיסוי חברות קבוע והנמוך ביותר באירופה (10% מס חברות). אך כדאי להכיר גם את חוקי המס של מלטה לפני שמקבלים החלטה.

רישום חברות במלטה:

ראשית חשוב להבהיר שמלטה היא חברה מן המניין באיחוד האירופי וכל חברה הרשומה באי הקטנטן היא חברה אירופאית לכל דבר ועניין. חוק החברות החדש של מלטה (למעשה כבר מ-1996) מאפשר להקים חברת אופשור או חברת אונשור ומבדיל בין החברות ע"י אזור הפעילות העסקית שבה פועלת החברה.
המיסוי עבור כל החברות הוא אחיד ועומד על 35% אבל... (וכאן יש אבל גדול) חברות אופשור מקבלות החזר אוטומטי של 6/7 מהמס ששילמו. מה שאומר שחברות אופשור יקבלו החזק של 85% מהמס שישלמו וכך תעמוד חברות המס הכללית על 5% בלבד. לכן אם אתם בעלים של אתר פורקס, או אתרים אחרים הפועלים מחוץ למלטה, החברה שלכם יכולה ליהנות מהתואר של חברת אופשור וליהנות גם מתכנון מס יעיל.

בניגוד למדינות אירופאיות אחרות, האפשרות לקבלת רישיון להפעלת פורקס במלטה הוא אפשרי (למרות שאינו פשוט) וניתן לקבל רישיון שכזה גם לחברות אופשור.

מלטה אינה נחשבת מקלט מס והיא עומדת בכל התנאים של ארגון ה- OECD היא בעלת רשת רחבה של הסכמים למניעת כפל מס עם מדינות רבות ויחד עם שיטות אחרות להקלה על נטל המס, מלטה היא בסיס איכותי ונחשב להקמת חברות זרות.

אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים על רישום חברה במלטה - צרו קשר.

 

שונה לאחרונה: 18/04/2011 ב 10:55

חזרה
חברה בקפריסין | חשבונית לשכיר | עבודה בחו"ל | חשבון בנק בשוויץ | חשבון בנק בקפריסין
Powered by KRT