טלפון: 072-3952350
דוא"ל: info@offshore-banking.co.il

מעוניין בפרטים נוספים?
מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם:מקלט מס

אז מה זה באמת מקלט מס ?

הקונוטציה הראשונית שעולה בראש ששומעים את המילה מקלט מס, היא משהו שלילי שמריח קצת לא חוקי. אך ההיפך הוא הנכון.
מקלט מס הוא למעשה כינוי למדינות שמעניקות הטבות מס משמעותיות לחברות זרות. הטבות המס האלו יכולות להגיע גם ל 0% אחוז מס במקרים מסוימים. זו דרכם של מדינות קטנות, למשוך אליהן משקיעים זרים ואנשי עסקים שיביאו איתם גם כסף זר.
הרווח של מדינות אלו הוא בעיקר מתשלומי אגרה שנתיים שכל חברה זרה חייבת לשלם אחת לשנה ומיצירת מקומות עבודה לספקי שירותים מקומיים כגון משרדי עו"ד ורו"ח, בנקים בחו"ל ועוד נותנים שירותים לחברות הזרות.
 
אנשי עסקים וחברות רבות משתמשים בתהליך תכנון המס שלהם בחברות הרשומות במקלטי מס ע"מ להפחית את חבות המס הכללית של החברה ומקלטי המס בעולם, מתחרים על כל חברה חדשה. הם עושים זאת ע"י מתן הטבות והקלות שונות לחברות בתחומים שונים. כך לדוגמא, יזמים בתחום ההיי טק יקבלו הטבות מיוחדות שירשמו חברה באיי הבתולה (BVI).
 
מגוון רחב של מדינות מקלט מס מציעות את הכלכלה שלהם ככר פורה לניהול חברות. בתחילת הדרך, היו לוקסמבורג ואיי קיימן שאפשרו לחברות ליהנות מהטבות מס ובשנים האחרונות נכנסו לתחום מדינות רבות נוספות כגון: איי הבתולה, סנט קיטס ונוויס, סינגפור, הונג קונג, בחריין ואפילו כמה מדינות בארה"ב. כל אלה מתפארות במיסוי נמוך לחברות זרות (חברות אופשור) ולעיתים אף מספקים פטור מלא מתשלום מיסים מסוימים.
 
בחירת מקלט מס:
ע"מ לבחור היטב את מקלט המס המתאים לחברה שלכם, עליכם להכיר היטב את חוקי המס במדינה שלכם ובמדינת היעד. מעבר לכך, מקלטי מס שונים עדיפים לחברות מסוג מסוים ולא מתאימים לחברות מסוג אחר, לכן מומלץ מאד להיעזר במומחים בתחום המיסוי הבינלאומי (נשמח לעזור לכם כאן) או להתייעץ עם עו"ד מיסים.
 
חשוב לציין כי כל הפעילות של מקלטי המס חוקית לחלוטין ואין פסול בתכנון מס בעזרת חברה בחו"ל, למרות זאת, ישנם מעט אנשים המנצלים את הריחוק והדיסקרטיות של מקלטי המס, ע"מ להעלים מס מרשויות המס המקומיות.
 
כדי ליהנות מהטבות המיוחדות של מקלטי מס בעולם, חשוב להקים חברה זרה בחו"ל באמצעות מומחים המכירים את כל היבטי המיסוי הרלוונטיים בכל מדינה ומרכז פיננסי. לשם כך, אנחנו כאן בשבילכם.

 

מקלטי מס בקאריביים

 

מקלט מס באירופה

 

מקלטי מס באמריקה

 

מקלטי מס באפריקה


  

 

 

 

חברה בקפריסין | חשבונית לשכיר | עבודה בחו"ל | חשבון בנק בשוויץ | חשבון בנק בקפריסין
Powered by KRT