טלפון: 072-3952350
דוא"ל: info@offshore-banking.co.il

מעוניין בפרטים נוספים?
מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם:הקמת חברות בחו"ל

הקמת חברה בחו"ל לאזרחים ישראלים נקראת חברת אופשור (offshore) והיא מיועדת בעיקר לחברות ואנשים פרטיים המבצעים פעולות מסחר כלשהן בחו"ל. חברה בחו"ל מאפשרת להיות הבעלים החוקים של נכסי נדל"ן בעולם, מניות בבורסות בעולם ונכסים פיננסים, ולפעול ביתר קלות מול חברות זרות אחרות
 

הקמת חברה זרה לרוב נעשית במדינות קטנות או מרכזים פיננסים עצמאים, בהם יש הטבות מס ייחודיות לאזרחים והתאגדויות שמחליטים להקים חברה זרה במדינתם. מטרת המרכזים הפיננסיים ומדינות האופשור השונות, היא למשוך אליהן כמה שיותר כסף זר ומשקיעים מחוץ למדינתם – off shore – לכן חלקן נוטות להעניק פיתויים בצורת הטבות מס שיכולות להגיע לרמה של 0% מס במקרים מסוימים.
תכנון מס יעיל ונכון של חברות גדולות הפועלות בחו"ל, יכלול רישום חברה בחו"ל שלמעשה יוריד את נטל המס על הכנסות שלא מתקבלות בישראל ולא נעשות בישראל.


מדינות זעירות כמו מדינות הקאריביים ומרכזים פיננסיים כמו האי ג'רזי או האי מאן, הפכו את תעשיית חברות האופשור למרכז פעילותם הכלכלית ופיתחו כלכלה המרוכזת במתן שירותים לחברות זרות: בנקים זרים, חברות ביטוח, עורכי דין ונוטריונים, פירמות של רואי חשבון ועוד שאר חברות המספקות שירותים לחברות זרות. ריבוי השירותים יחד עם תשתיות אינטרנט ודואר נוחים ומהירים, הופך את תהליך הקמת החברה למהיר, יעיל, ולא יקר.
 

להלן כמה סיבות להקמת חברה בחו"ל:
- תכנון מס המאפשר חיסכון
- סחר עם מדינות שאינן סוחרות ישראל
- שמירה על חיסיון מידע
- פיזור סיכונים ושמירה על נכסים

הקמת חברה בחו"ל היא לעיתים עניין לא פשוט, יש צורך בהיכרות טובה עם החוקים במדינת היעד, עם הנהלים המקומיים ועם מערכת המיסוי והמשפט במדינה בה נרשמת חברת האופשור. לפיכך, בעזרת הידע שרכשנו במשך שנים, אנו מאפשרים לכם תמיכה וליווי מהארץ בכל תהליך פתיחת החברה בחו"ל ובתהליך רישום החברה ומאפשרים לכם ליהנות גם מפתיחת חשבון בנק בחו"ל במדינת היעד שנבחרה.

בעידן האינטרנט, ניהול חברה בחו"ל מתאפשר בקלות רבה יחסית ע"י מילוי טפסים אינטרנטים, תשלומים למוסדות המדינה דרך האינטרנט ומאפשר לכל אדם לשלוט בחברתו בשלט רחוק מבלי להיות נוכח במדינה.

חשוב לשים לב, הקמת  חברת  אופשור  מאפשרת ניהול כספי החברה ופטורה מתשלום מיסים כל עוד לא מכניסים את הכסף לישראל. בישראל יש חוק האוסר על הכנסת כספים למדינה ללא דיווח על כך. כספים אלו כוללים גם הכנסות מדיווידנדים, רווחי בורסאיים וירושות.

אנו נשמח להציג בפניכם את האפשרויות העומדות לרשותכם שתבקשו להיות הבעלים של חברה זרה.
 


הקמת חברה בקפריסין

 

 הקמת חברה ב-BVI

 

הקמת חברה בבליז

 

הקמת חברה בסינגפור

 

הקמת חברה באנגליה

 

הקמת חברה בשוויץ

 

הקמת חברה בהונג קונג

 

הקמת חברה בגרנזי

 

הקמת חברה בפנמה

 

הקמת חברה בדלאוור

  

 

חברה בקפריסין | חשבונית לשכיר | עבודה בחו"ל | חשבון בנק בשוויץ | חשבון בנק בקפריסין
Powered by KRT